Темы дня:

Зеленський: Працюймо разом для повернення безпеки

Вечірнє відеозвернення президента України було наповнене словами подяки багатьом людям – українцям і закордонним партнерам.

У вечірньому відеозверненні до народу України в середу, 26 квітня, президент Володимир Зеленський подякував усім причетним до обміну полоненими, а також країнам-партнерам, які допомагають Україні протистояти російській агресії, і  директору МАГАТЕ.

“Передусім хочу подякувати всій нашій команді, яка займається обмінами. Вдалося повернути додому в Україну ще 44 людини з російського полону. Більшість – це військові, з різних напрямків. Та двоє цивільних. Загалом повернуто з російського полону за час повномасштабної війни вже 2279 українців і українок. Я дякую всім вам, хлопці, хто координує цю роботу: Буданов, Єрмак, Лубінець, Усов, Малюк, Клименко… Дякую кожному і кожній, хто допомагає і в ГУР МО, і в Офісі, і в СБУ, і в інших наших структурах. Звичайно, дякую окремо всім нашим воїнам на передовій, хто збирає поповнення для обмінного фонду. Кожен російський полонений – це можливість обміну нашої людини”, – наголосив Зеленський.

Крім того, президент зупинився на темі координації оборонних кроків та постачання з партнерами України.

“Цими днями проводимо й особливу роботу з партнерами щодо координації оборонних кроків та постачання. Дуже важливо для України – щоб кожен, хто разом із нами працює на захист свободи, чітко розумів – яку перспективу має наша сила, що конкретно ми можемо. Чим краще ми розуміємо одне одного, тим простіше працювати заради спільної перемоги. Зі зрозумілих причин деталей такої комунікації публічно поки не наводимо”, – підкреслив президент.

Окремо  Зеленський подякував директору МАГАТЕ Гроссі за його ініціативу спеціальної програми медичної підтримки для персоналу всіх українських атомних станцій.

“Річниця Чорнобильскої катастрофи – це саме той день, коли варто нагадати всім у світі, наскільки крихкою є наша безпека. І тим більше тоді, коли вже понад рік щодня і щохвилини зберігається штучно створена Росією загроза радіаційної катастрофи на Запорізькій атомній станції. Говорив сьогодні про це з паном Гроссі. Лише повний контроль України над ЗАЕС може повернути і повну безпеку, причому не лише нашій країні, а всій Європі, всьому світу. Радіація не визнає державних кордонів так само, як і Російська Федерація. Тому всі ми разом маємо працювати для повернення безпеки”, – додав Зеленський.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: