Темы дня:

Зеленський: Ця зима визначить наше майбутнє

Зеленський: Ця зима визначить наше майбутнє

Вже видно ознаки відновлення територіальної цілісності України, долю країни та Європи визначить зима, вважає президент.

Майбутня зима визначить майбутнє України, вже видно контури відновлення територіальної цілісності країни. Про це заявив президент Володимир Зеленський, виступаючи на Ялтинському онлайн-форумі (YES) у суботу, 10 вересня.

“Ми бачимо контури відновлення територіальної цілісності України та довгострокового забезпечення безпеки нашого народу. І знаємо, що пройти цей шлях – цілком реально”, – сказав президент.
За його словами, цей шлях “вимагає витримки, шлях, на якому не можна допустити ослаблення нашої єдності, насамперед у середині держави, а також нашої глобальної антивоєнної коаліції всього світу”.
“Це шлях, на якому наші люди в Харківській області, які місяцями були в окупації, зі сльозами щастя вітають воїнів, це шлях до тих міст і сіл, які ще чекають, теж багато хто зі сльозами чекає на повернення українського прапора, а значить – свободи, безпеки, шансу на майбутнє. Ми не можемо дозволити собі зупинитися”, – заявив Зеленський.
Він додав, що “це головний мій сигнал всім, хто думає десь там, навіть деякі лідери, які штовхають нас у чиїсь обійми. Ні, ми не можемо собі дозволити зупинитися. До того моменту, коли ми не відчуємо, що перемога відбулася”.
Зеленський зазначив, що зараз усіх хвилює ключове питання, коли Україна пройде цей шлях і здобуде перемогу.
“Відповідь на це питання може дати етап, який у нас прямо попереду. Я кажу відверто: це буде важкий етап. Ми повинні пережити цю зиму. Це 90 днів, які стануть випробуванням для нашої віри у перемогу. Випробуванням для нашої витримки та єдності нашої здатності захищати свободу та фундаментальні європейські цінності”, – зазначив президент.
Він нагадав, що Росія робить все, щоб упродовж зими зламати опір України, Європи та всього світу.
“Це її останній аргумент: жорстокість зимового періоду, яка має допомогти, коли не вистачає жорстокості людини. І ми маємо бути готові – не зламатися, не роз’єднатися, не зійти зі свого шляху. Попереду 90 днів, які вирішать понад 30 років нашої незалежності, 90 днів, які вирішать більше за всі роки існування Євросоюзу. Ця зима визначить наше майбутнє”, – заявив Зеленський.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости