Українська тенісистка здобула історичну перемогу у матчі турнірі у Німеччині

Українка виграла у важливому для себе поєдинку.

Українська тенісистка Марта Костюк (№27 WTA) провела матч у чвертьфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.

Українка обіграла третю ракетку світу американку Корі Гауфф із рахунком 3:6, 6:4, 7:6. Матч тривав 2 години та 50 хвилин. Марта не виконувала подач навиліт і здійснила 3 подвійні помилки. Ця перемога стала історичною для Костюк. Це найрейтинговіша суперниця, яку перемагала Марта.

До цього вона вигравала у Джесікі Пегули, яка тоді була 5 ракеткою світу. Загалом це її шоста в кар’єрі перемога над суперницею з топ-10.

Костюк утретє поспіль пройшла до чвертьфіналу на турнірах WTA. У півфіналі вона зіграє проти Маркети Вондроушової.