Яремчук забив Фулхему у контрольному матчі

Український форвард допоміг своїй Бенфіці розгромити суперника у товариському поєдинку.

Гол Романа Яремчука допоміг Бенфіці здобути розгромну перемогу над Фулхемом у контрольному матчі. Зазначимо, що український нападаючий розпочав зустріч із лондонцями на лаві запасних лісабонського клубу.

Однак, вийшовши на заміну на самому початку другого тайму, зумів відзначитися вже на 57 хвилині гри. Яремчук головою замкнув подачу до штрафного майданчика. У підсумку португальський клуб здобув переконливу перемогу над англійським опонентом із рахунком 5:1.

Нагадаємо, що українець проводить у складі Бенфіки другий сезон. У дебютному він відіграв за лісабонців 42 матчі, в яких забив дев’ять голів та віддав шість результативних передач.