Українська тенісистка стала чемпіонкою Вімблдону

У фіналі наша тенісистка Людмила Кіченок і хорват Мате Павіч завдали поразки бельгійсько-китайському тандему Йорану Флігену та Їфан Сюй.

Українка Людмила Кіченок разом з хорватом Мате Павічем змогли виграти у мікст турнірі Вімблдону. Вони здолали своїх супротивників у трьох сетах. Про це у четвер, 13 липня свідчать результати матчу, розміщені на сторінці Wimbledon у Twitter.

Повідомляється, що українсько-хорватська пара грала проти Йорана Флігена (Бельгія) та Іфань Сюй (Китай).

У першому сеті дует за участю Людмили зумів виграти подачу суперників, що дозволило переможно завершити сет з рахунком – 6:4.

У другому сеті Флігену і Сюй вдалося виграти з рахунком 7:6.

У третьому вирішальному сеті Кіченок і Павіч змусили суперників помилитися і виграли поєдинок – 6:3.

Людмила Кіченок з Мате Павичем стали чемпіонами Вімблдону змішаного розряду.

Матч тривав 2 години 10 хвилин. За цей час дует українки та хорвата зробив дев’ять подач навиліт, припустився шістьох подвійних помилок і реалізував два брейк-пойнта з чотирьох.

Україна стане частиною спільної заявки Португалії та Іспанії на проведення чемпіонату світу з футболу 2030 року.