Темы дня:

У Туреччині показали новий боєприпас для Bayraktar

У Туреччині показали новий боєприпас для Bayraktar

Kemankes зможе нести корисне навантаження до 6 кг за повної маси 30 кг. Дальність його дії – понад 50 кілометрів.

Виробник безпілотних літальних апаратів Bayraktar турецька компанія Baykar представила баражуючий боєприпас Kemankes, яким планується озброювати існуючі та перспективні БПЛА цієї фірми. Презентація відбулася на фестивалі Teknofest у Стамбулі у четвер, 27 квітня.

Відомо, що Kemankes зможе нести корисне навантаження до 6 кг за повної маси 30 кг. Дальність його дії – понад 50 км, робоча висота польоту – понад 5 км, час польоту – година.

Заявлена крейсерська швидкість Kemankes – 360 км/год, але максимальна – у два рази вища. Довжина дрону становить 1,73 м, висота – 0,4 м, розмах крила – 1,25 м. Боєприпас також буде обладнаний оптичною системою наведення, що працює на принципах штучного інтелекту.

Такий баражуючий боєприпас зможуть нести БПЛА виробництва Baykar, а саме Bayraktar TB2, TB3, Akinci та безпілотний винищувач Kizilelma. У Baykar називають Kemankes – міні-інтелектуальна крилата ракета.

Раніше у квітні Туреччина ввела в експлуатацію перший у світі корабель-носій БПЛА, який отримав назву TCG Anadolu. Він став флагманом флоту країни.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости