Темы дня:

Зеленський розповів про резолюцію ПАРЄ

Володимир Зеленський наголосив, що робота над поверненням депортованих дітей додому триває на всіх рівнях.

Президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до народу України повідомив про резолюцію ПАРЄ, яка визначає, що депортація Росією українських дітей містить ознаки геноциду.

“Сьогодні є важливий політичний результат у Страсбурзі – на сесії ПАРЄ. Ухвалено резолюцію, якою визначається, що депортація Росією українських дітей містить ознаки геноциду. Якщо говорити практично, це рішення суттєво допоможе нашій глобальній роботі з притягнення Росії та її посадовців, включно з керівником держави-терориста, до відповідальності саме за геноцид, геноцидну політику проти України”, – сказав Зеленський.

Президент підкреслив продуманість злочину, спрямованого на знищення сутності українців.

“Депортація українських дітей – це один із цілком продуманих елементів намагання Росії стерти ідентичність нашого народу, знищити саму сутність українців. Це свідомий злочин геноциду, вчинений російськими посадовцями”, – саме так це має кваліфікуватися і політично, і юридично, – зазначив він у зверненні.

Зеленський також наголосив, що робота над поверненням депортованих дітей додому триває на всіх рівнях.

“Сьогодні перша леді України зверталась до ПАРЄ – саме щодо дітей, сімей. Наші парламентарі й дипломати добре попрацювали. І на всіх рівнях – формальних і неформальних, з лідерами держав, на парламентському, урядовому, правоохоронному рівнях, в юридичній спільноті та у міжнародних і міжпарламентських організаціях – ми продовжимо працювати для повернення всіх депортованих українських дітей та для покарання Росії”, – додав президент.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости