Темы дня:

У РФ три напрямки можливих наступів – ГУР

У РФ три напрямки можливих наступів – ГУР

Кремль планує мобілізувати до армії ще від 300 до 500 тисяч осіб для забезпечення проведення наступальних операцій, зазначили у розвідці.

Російська окупаційна армія може розпочати наступ із трьох можливих напрямків. Про це повідомляється в матеріалі “Під знаком сови”, опублікованому на сайті Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України ГУР у понеділок, 6 лютого.

“Ми визначили, що наступи військ РФ можуть бути в Донецькій та Луганській областях, а також, можливо, в Запорізькій. При цьому в Херсонській області та в Криму війська РФ вестимуть оборону”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у ГУР зазначили, що Росія планує мобілізувати до армії ще від 300 до 500 тисяч осіб для забезпечення проведення наступальних операцій на сході та півдні України навесні та влітку 2023 року. Це на додаток до раніше 300 тисяч мобілізованих минулої осені.

“Це ще одна очевидна ознака того, що путінський Кремль не має наміру припиняти війну”, – пишуть розвідники.

Вказано, що нова хвиля мобілізації в Росії триватиме до двох місяців, але реалізація планів Кремля перебуває у прямій залежності як від оснащення російських резервістів, так і від рівня, якості та темпів західної військової підтримки українських захисників.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости