Темы дня:

РФ очікує на нову партію дронів – ГУР

РФ очікує на нову партію дронів – ГУР

Росія в Україні вже використала понад 600 безпілотників іранського виробництва. Зараз чекає на нову партію – 250-300 штук.

Російська Федерація використала близько 660 іранських “Шахедів” із передбачених контрактом з Іраном 1 750 одиниць. Зараз очікують на нову партію дронів – 250-300 штук. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

“У них реально є проблеми з арсеналом, у тому числі з безпілотниками. На сьогоднішній день вони використали приблизно 660 дронів – “Шахедів”. За контрактом передбачено 1 750. Потрібен час для їхньої доставки та підготовки. В останні дні вони застосували велику кількість, а ці запаси необхідно поповнювати. За нашими даними, зараз у них буде чергова партія поставки. Скільки це буде – уточнюватимемо. Як правило, раніше вони завозили партіями 250-300 штук. Подивимося, як буде цього разу”, – наголосив Скібіцький.

Коментуючи питання про запуск дронів роями, він зазначив, що масований рій дронів спрямований на те, щоб прорвати нашу систему ППО та влучити в об’єкти. Якщо запускати малу кількість – 5-10, то не буде такого ефекту.

“Це можуть бути різні висоти, різні напрямки – теж для обходу протиповітряної оборони. Можуть змінити район запуску. Зараз вони запускають дрони з російського узбережжя Азовського моря, а раніше вони запускали з Криму. Можуть вибрати інший напрямок, на шляху якого у нас менше систем ППО. Вони намагатимуться прорватися до об’єктів”, – зазначив представник ГУР.

Нагадаємо, Скібіцький також пояснив, чому РФ не використовує Кинджали. За його словами, у росіян не так багато гіперзвукових ракет і вони воліють “лякати” західні країни можливістю їхнього застосування.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости