Темы дня:

У Києві стався різкий спад водопілля

У Києві стався різкий спад водопілля

Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий).

У Києві після тижневого підйому рівня води зафіксували різкий спад повені. Показники опустилися на 11 см, але залишається підтоплені місця, повідомила Київська міська військова адміністрація у п’ятницю, 5 травня.

Так, станом на 10:00 ранку рівень води річки Дніпро у Києві біля моста Метро становив 9 298 см, а температура води: 14°C.

“Після останніх семи днів підйому водопілля, коли рівень води в межах столиці сумарно зріс на 19 см, сьогодні зафіксований спад повені. В порівняні з попереднім днем рівень води впав на 11 см, – йдетсья у повідомленні.

Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий). При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 45-50 см. Залишаються підтопленими заплавні території – острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

Влада наголошує, що промислові об’єкти й житлові масиви міста поза загрозою підтоплення.

Загалом по Україні сьогодні вранці залишаються підтопленими 527 дворогосподарств та 82 будинки, повідомляє ДСНС.

За останню добу спостерігається тенденція до зниження рівня води у річках та незначні підняття рівнів на Дніпрі у Дніпропетровській області та Десні у Чернігівській області.

Залишаються підтопленими 527 дворогосподарств, зокрема у Запорізькій області – 180, Чернігівській – 140, Черкаській – 99, Дніпропетровській – 41, Полтавській – 35, Кіровоградській – 25 та Київській –7, а також 82 будинки, з них у Черкаській – 36, Кіровоградській – 25, Дніпропетровській – 21.

Крім того, у Волинській, Рівненській та Черкаській областях підтоплено 14 тис. 676 га сільськогосподарських угідь. Також порушено транспортне сполучення з 26 населеними пунктами Новгород-Сіверського, Корюківського, Ніжинського та Чернігівського районів Чернігівської області.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости