Темы дня:

Дефіцит в енергосистемі значний – Укренерго

Дефіцит в енергосистемі значний – Укренерго

Виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання.

Внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджено електростанції (генеруючі потужності) та високовольтну мережу. Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об’єктам високовольтної мережі. Про це 29 січня повідомляє Укренерго.
Енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій. В результаті виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання.
З технічних причин у ремонт виведено один із блоків теплових електростанцій, відповідно обсяг виробленої електроенергії в системі знизився. Тому до всіх обленерго доведено дещо зменшені ліміти споживання, які діють протягом доби.
В Укренерго нагадують, що кожен обленерго у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту.
Також продовжується відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури, пошкоджених під час масованої атаки 26 січня. На Одещині продовжують діяти аварійні відключення. Продовжується відновлення планової схеми живлення регіону.
“Укренерго, виробники електроенергії та обленерго постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених атаками ворога. Однак після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає дедалі складнішим і триває довше”, – йдеться у повідомленні.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости