Темы дня:

Зеленський анонсував активне завершення серпня

Зеленський анонсував активне завершення серпня

Незважаючи на деяку паузу у світовій політиці, Київ продовжує контакти з партнерами, щоби максимально розширити антивоєнну коаліцію.

Влада України готується до “дуже активних тижнів” другої половини серпня. Про це у неділю, 14 серпня, заявив президент Володимир Зеленський у ході відеозвернення.
За словами глави держави, незважаючи на те, що у глобальній політиці зараз спостерігається деяка пауза, Київ продовжує вести переговори.
“Цього тижня продовжуватиму розширювати наші зв’язки з африканськими державами, регіоном Латинської Америки. Завтра відбудуться важливі контакти на європейському рівні. Цими днями запланована церемонія вручення вірчих грамот послами іноземних держав, які прибули до Києва. Хоча у глобальній політиці зараз певна пауза – все-таки серпень, але для України, для інтересів нашої держави жодних пауз не було, немає і не буде”, – сказав він.
Президент зазначив, що Україна має зберігати свою єдність і залучати якомога більше країн до антивоєнної коаліції.
“Чим сильнішою буде Україна, тим слабшою буде Росія, а отже, менше часу триватиме ця війна. І кожен в Україні, кожен у вільному світі повинен робити все від них залежне і все можливе, щоб Росія і ті, хто підтримує війну, платили все більшу ціну за російський державний терор”, – закликав український лідер.
Зрештою, Зеленський анонсував, що найближчим часом Верховна Рада ухвалить рішення про продовження воєнного стану та загальну мобілізацію.
“Очевидне рішення, очевидні причини”, – прокоментував він.
Як повідомлялося, глава Української держави також заявив, що голос росіян, які живуть у РФ чи за її межами і не підтримують війну, має звучати на підтримку України.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости