Темы дня:

У ЗСУ підтвердили відхід “вагнерівців” у Бахмуті

У ЗСУ підтвердили відхід “вагнерівців” у Бахмуті

Зараз ворог на Бахмутському напрямку артилерійськими обстрілами намагається зупинити просування ЗСУ по флангах, зазначила Ганна Маляр.

Найманці ПВК Вагнер дійсно почали покидати позиції у передмісті Бахмута. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр у Telegram у четвер, 25 травня.

“У передмісті Бахмута ворог замінив підрозділи Вагнера на армійські регулярні загони. В самому ж місті Бахмут на данний момент залишаються вагнерівці. Наші війська контролюють околиці міста у південно-західній частині в районі “Літак””, – написала вона.

За її словами, зараз ворог на Бахмутському напрямку артилерійськими обстрілами намагається зупинити просування ЗСУ по флангах. Росіяни підтягують додаткові підрозділи на фланги для посилення.

Маляр також розповіла, що схід України залишається епіцентром бойових дій. Окрім Бахмута, ворог здійснює наступ на декількох напрямках – Авдіівському, Мар’їнському, Лиманськомута Купянському.

“На Авдіівському і Мар‘їнському – атаки ворога відбиті. Наступальні дії ворога безуспішні. На Лиманському ворог минулої доби взяв паузу і наступальні дії не проводив. На Купянському тривають зараз бої. Ворог атакує, намагається захопити плацдарм для подальшого просування, несе втрати”, – розповіла Маляр.

Раніше у четвер ватажок ПВК Вагнер Євген Пригожин заявив про вихід найманців з Бахмута. До 1 червня основа частина “вагнерівців” перебазується у тилові табори, запевнив він.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости