Темы дня:

Росія може перекинути війська під Бєлгород – ЗМІ

Росія може перекинути війська під Бєлгород – ЗМІ

Приймається рішення щодо можливого переміщення підрозділів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії РФ із Луганської області, стверджують джерела.

Країна-агресор Росія планує перекинути війська у Бєлгородську область, у тому числі й ті, які зараз знаходяться на тимчасово окупованій території України. Про це повідомляють з посиланням на джерело в українській розвідці у вівторок, 23 травня.

Стверджується, що командування західного військового округу Росії приймає рішення про оперативне перекидання окремих боєздатних підрозділів через ускладнення обстановки на кордоні у Бєлгородській області.

“Зокрема на даний час приймається рішення щодо можливого переміщення підрозділів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії (постійний пункт дислокації Валуйки, Бєлгородська область) з району бойових дій (Макіївка, Площанка Луганської області) до Бєлгородської області”, – повідомило джерело.

Тим часом за даними інтерактивної карти Deep State так звана “сіра зона” в Бєлгородській області вже займає площу в 31,07 квадратних кілометрів. А бійці Російського добровольчого корпусу та Легіону Свобода Росії заявляють про подальше звільнення Росії та додають, що “продовжують рух далі”.

Нагадаємо, що від учора у Бєлгородській області триває “контртерористична операція”. Її оголосили після того, як Російський добровольчий корпус і Легіон Свобода Росії (РДК) розпочали операцію по звільненню Росії від режиму Володимира Путіна.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости