“Оболонь” сенсаційно вибила “Динамо” із Кубка України

Несподіваний результат у Києві.

У середу, 27 вересня, у Києві на “Оболоні Арені” “Оболонь” у рамках матчу 1/8 фіналу Кубка України приймала “Динамо”.

“Оболонь” здивували фаворита поєдинку, показавши конкурентний футбол та перемігши з рахунком 1:0.

Господарі поля в першому таймі завдали більше ударів, ніж підопічні Луческу, а в другій половині поля взагалі забили – Суханов відмінним дальнім ударом від штанги вразив ворота Нещерета.

Тільки після цього “Динамо” побігло вперед і стало створювати насправді небезпечні моменти – кілька разів “пивоварів” врятував Кичак, а одного разу ворота “Оболоні” допомогла поперечина.

Таким чином, “Оболонь” зіграє у чвертьфіналі турніру, а “Динамо” після вильоту з євроубків, залишило і місцевий кубок.

“Оболонь” – “Динамо” – 1:0

Гол: Суханов, 57

“Оболонь”:   Кічак, Осман (Прокопенко, 70), Карась (Лук’янчук, 81), Приймак, Вовкун, Фатєєв (Медінський, 81), Мороз, Косовський (Черненко, 80), Дубко, Краснопір, Суханов (Тарануха, 61).

“Динамо”:   Нещерет, Дубінчак, Попов, Біловар (Сірота, 62), Караваєв, Андрієвський, Бражко (Рамадані, 62) – Діалло (Волошин, 46), Буяльський, Ярмоленко, Беніто (Шепелєв, 73).

Попередження: Буяльський, Шепелєв – Дубко, Мороз,

Нагадаємо, розіграш Кубка України сезону-2021/2022 був перерваний на стадії чвертьфіналів через повномасштабне вторгнення РФ в Україну, а в сезоні-2022/2023 клуби вирішили відмовитися від проведення турніру.

Раніше повідомлялося про те, що “Шахтар” із розгромною перемогою пробився до чвертьфіналу Кубка України.