Темы дня:

Беар Грілз зустрівся з Володимиром Зеленським

Беар Грілз зустрівся з Володимиром Зеленським

Знаменитість прибув до України, щоб зняти програму про нашу країну та реалії нинішнього життя.

Всесвітньо відомий британський мандрівник, телеведучий Беар Грілз після приїзду в Україну зустрівся з Володимиром Зеленським. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram 1 грудня.
Зазначається, що дослідник знімає спеціальну програму, завдяки якій увесь світ дізнається правду про повномасштабне російське вторгнення, а також побачить главу держави з іншого боку.
“Цього тижня мені випала честь побувати в столиці України, Києві, і провести час із президентом Зеленським. Для мене це був досвід, подібного до якого не було ні в кого. У той час як країна вступає в зимовий період, а її інфраструктура піддається атакам, виживання для мільйонів людей є реальною щоденною боротьбою, завдяки цій спеціальній програмі світ побачить президента Зеленського з того боку, який ніколи не був показаний раніше, я хотів запитати, як він справляється… А отримав набагато більше. Програма незабаром вийде в ефір”, – написав він.
Своєю чергою, президент України подякував мандрівнику, найбільш відомого завдяки телепрограмі Вижити за будь-яку ціну за візит та висвітлення про боротьбу українців за свою свободу.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости