Темы дня:

Число Пунктів незламності перевищило п’ять тисяч

Число Пунктів незламності перевищило п’ять тисяч

Усі Пункти незламності вже вдалося забезпечити генераторами, запевнили в Офісі президента.

У регіонах України розгорнуто 5248 Пунктів незламності, якими скористалися 100 тисяч осіб. Про це на брифінгу сказав заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко у п’ятницю, 2 грудня.

“Ми невтомно готуємося до різних сценаріїв розвитку подій, розгортаємо все більше Пунктів незламності по всій країні. За останні два тижні ними скористалися вже 100 тисяч осіб. Станом на сьогодні облаштовано 5248 пунктів. Усі точки забезпечені генераторами”, – сказав він.
Тимошенко уточнив, що 4098 пунктів облаштовано силами обласних військових адміністрацій у співпраці з громадами, 1028 – ДСНС.
Він додав, що на території 15 областей розгорнуто 1,3 млн місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. За його даними, 89% з них зайняті, найбільше – у Вінницькій, Полтавській, Львівській, Черкаській, Хмельницькій та Кіровоградській областях. При цьому вільних місць найбільше налічується у Рівненській, Закарпатській, Одеській, Житомирській, Полтавській та Волинській областях.
Тимошенко додав, що продовжується евакуація з територій активних бойових дій. З 2 серпня до сьогодні було евакуйовано 317,8 тисяч осіб, з них 76 тисяч дітей.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости