Темы дня:

Зеленський: 70 ракет прийшло, більшість збито

Зеленський: 70 ракет прийшло, більшість збито

Сьогоднішньою ракетною атакою Росія “відзначила” чергову річницю підписання Будапештського меморандуму, наголосив президент.

Президент України Володимир Зеленський підбив підсумки 285-го дня повномасштабного вторгнення РФ в Україну, наголосивши на чудовій роботі ППО і на неможливості домовлятися про щось з терористами, які порушують будь-які домовленості.

Головний результат – 70 російських ракет прийшло, більшість збито. “Калібри”, Х-101 та інші. Дякую всім воїнам Повітряних командувань Схід, Південь і Центр. Молодці! Дякую і партнерам – за системи ППО, які зараз використовуємо. Кожна збита російська ракета – це конкретний доказ того, що терор можна перемогти.
Але, на жаль, ми поки що не можемо забезпечити повну безпеку нашому небу – було кілька влучень. На жаль, є жертви… Енергетики одразу розпочали відновлювальні роботи. Максимум зусиль – у центральних областях України, в Одеській області, Запорізькій області, Харківській області. Слава всім, хто боронить Україну! Дякую кожному, хто допомагає нашій державі вистояти проти російського терору!” – сказав Зеленський.
Президент звернув увагу на дату, в яку стався обстріл.
“Сьогоднішньою ракетною атакою Росія відзначила чергову річницю підписання Будапештського меморандуму. Документа, чия доля дає відповіді на багато і нинішніх запитань про Росію.

Щось просто підписати з цими терористами – миру не буде. Щось просто погодити з ними – точно порушать. Віддати Росії хоча б щось з елементів безпеки інших – означає нову війну.

Тому й потрібне принципове продовження наявної політики сумлінних держав світу: тільки демонтаж російських терористичних можливостей, тільки звільнення всієї нашої землі й тільки притягнення вбивць до відповідальності – може дати мир”, – зазначив Зеленський.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости