Темы дня:

В Одесі військові силою запхали чоловіка в машину і повезли до військкомату

В Одесі військові силою запхали чоловіка в машину і повезли до військкомату

У військкоматі такі дії пояснили емоційною поведінкою співробітників та призначили службову перевірку.

В Одесі просто на вулиці військові силоміць запхали чоловіка в машину і відвезли до військкомату. Пізніше в обласному військкоматі визнали зайву емоційність своїх співробітників та звинуватили чоловіка у нецензурній лайці та провокаціях стосовно військових.

У мережі розповсюдили відео, як чоловіка військові прямо на вулиці силою запихають у машину та відвозять.

В Одеському обласному центрі комплектування та соцпідтримки визнали, що це були співробітники військкомату, які “повелися емоційно та застосували силу”.
“Щодо ситуації в Банному провулку Одеси зазначимо, що в рамках загальної мобілізації до одного з громадян звернулися представники Центру комплектування про виконання ним мобілізаційного обов’язку. Громадянин взявся безпідставно ображати та принижувати військових нецензурною лайкою, а також знімати їх на відео…
Працівники повели себе емоційно і, застосувавши силу, доставили громадянина, який ухиляється, до службового приміщення для з’ясування обставин. Там були перевірені його дані та виписано повістку, оскільки громадянин, порушуючи чинне законодавство, досі не виконав своє зобов’язання щодо прибуття до Центру комплектування з початку загальної мобілізації.
З приводу того, що військові повелися некоректно, призначено службову перевірку. Винні будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності”, – йдеться у повідомленні військкомату.
Також там додали, що з особовим складом, який проводить роботу з оповіщення населення, проведено додаткові роз’яснювальні заходи щодо порядку роботи та дотримання норм етики та законодавства.
Нагадаємо, що міністр оборони Олексій Резніков 5 січня заявляв, що потреби масової мобілізації в Україні поки що немає.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости