Темы дня:

Укренерго зняло обмеження для Києва та області

Укренерго зняло обмеження для Києва та області

Обмеження споживання все ще застосовуються у Житомирській області, але завдяки сонячній погоді та роботі відновлюваних джерел енергії обмеження споживання у регіоні менше, ніж зазвичай.

Укренерго сьогодні, 30 березня, заявило про зняття обмежень у магістральних мережах для Києва та Київської області, оскільки завершено аварійно-відновлювальні роботи на одному з енергооб’єктів у центральному регіоні України.
Але обмеження споживання досі застосовуються у Житомирській області. Повідомляється, що завдяки сонячній погоді та роботі відновлюваних джерел енергії обмеження споживання в регіоні менше, ніж зазвичай.
“Однак через значний обсяг пошкоджень обладнання мережі ще не повністю відновлено. Ремонтні роботи в регіоні продовжуються, а також продовжуються на всіх інших енергооб’єктах, які були пошкоджені російськими масованими обстрілами”, – зазначили в компанії.
Повідомляється також, що через наслідки негоди є локальні відключення у Чернігівській та Київській областях. Бригади обленерго працюють над відновленням енергоживлення споживачів.
Раніше повідомлялося, про відключення світла у 12 областях

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости