Темы дня:

Сирський: РФ тисне на двох напрямках

Сирський: РФ тисне на двох напрямках

ЗСУ завдають армії РФ суттєвих втрат в особовому складі і техніці, зменшують наступальний потенціал ворожих військ.

Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський повідомив, що розглянув із командирами питання адекватного реагування на наступ росіян на Лиманському і Купʼянському напрямках фронту. Про це повідомляє Military Media Center.

Також обговорили підвищення ефективності вогневого ураження ворога, боротьби з дронами різних типів, забезпечення дій Сил оборони.

“В умовах продовження активних наступальних дій противника на Купʼянському та Лиманському напрямках, наші війська щоденно зривають його плани щодо прориву нашої оборони, завдають суттєвих втрат в особовому складі і техніці, зменшують наступальний потенціал ворожих військ. На Бахмутському напрямку продовжуємо проводити наступальні дії, крок за кроком, в умовах сильного супротиву ворога наші бійці звільняють територію, наближаючи Перемогу”, – зазначив Сирський.

Нагадаємо, за даними Генштабу, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости