Темы дня:

Помер іранський біженець, який жив 18 років в аеропорту

Помер іранський біженець, який жив 18 років в аеропорту

Прототип героя голлівудського фільму Термінал, який прожив майже два десятиліття у паризькому аеропорту, помер у 77 років.

Іранський біженець Мехран Карімі Нассері, який 18 років жив у паризькому аеропорту Шарля де Голля, помер у віці 77 років. Він став прототипом головного героя фільму Термінал. Про це повідомляє ВВС.

Незвичайна історія Нассері привернула увагу голлівудського режисера Стівена Спілберга, який вирішив зняти фільм із мотивів біографії іранця. Головну роль зіграв Том Хенкс. У кінострічці розповідається про людину, яка потрапила у пастку в нью-йоркському аеропорту імені Джона Кеннеді, коли його рідну країну охопила революція.

Іранець отримав виплати за право використати його історію. Це дозволило йому на якийсь час залишити аеропорт. Однак у результаті він витратив більшу частину коштів і за кілька тижнів до смерті Нассері повернувся до аеропорту.


Насері народився в 1945 році в іранській провінції Хузестан.

У листопаді 1988 року він оселився в аеропорту після перельоту з Ірану до Лондона, Берліна і Амстердама, намагаючись знайти свою матір.

Його видворяли з усіх інших країн, куди він потрапляв, бо не міг надати відповідних документів.

В аеропорту Шарля де Голля навколо іранця утворилася неформальна мережа підтримки, яка постачала його їжею та медичною допомогою, а також книгами та радіо.

У 1999 році він отримав статус біженця та право залишитися у Франції.

Чоловік прокоментував тоді подальші плани у зв’язку з наданням статусу біженця. За його словами, він не впевнений, чи варто йому залишитися у французькому муніципалітеті Руассі чи виїхати. Він заявляв, що йому “потрібно уважно вивчити всі варіанти, перш ніж ухвалити рішення”.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости