Темы дня:

Окупанти мінують ЗАЕС – Енергоатом

Окупанти мінують ЗАЕС – Енергоатом

На ЗАЕС перебувають інспектори МАГАТЕ, але окупанти не допускають представників інспекторів до всіх зон, які необхідно оглянути.

 Ситуація на Запорізькій АЕС залишається складною, окупанти мінують станцію. Про це повідомив президент ДП НАЕК Енергоатом Петро Котін, пише пресслужба НАЕК.

“Фактично російські окупанти продовжують використовувати її як свою військову базу. Ми регулярно отримуємо повідомлення, що вони мінують нашу станцію”, – сказав Котін.

На ЗАЕС перебувають інспектори МАГАТЕ, і їхня інформація допомагає розуміти, що відбувається на об’єкті, але окупанти не допускають представників інспекторів до всіх зон, які необхідно оглянути.

“Попри деградацію обладнання ми дуже чекаємо моменту, коли зможемо повернути контроль над станцією, щоб відновити її повноцінну роботу”, – додав Петро Котін.

Нагадаємо, раніше Енергоатом попередив про нову загрозу на Запорізькій АЕС. Росіяни мають намір перевести енергоблок №4 ЗАЕС у стан “гарячий зупин” і відмовляються виводити в “холодний зупин” енергоблок №5. Це може призвести до аварії та масштабного викиду радіації.

США попередили Росію про неминучу відповідальність у разі ядерної катастрофи на Запорізькій атомній електростанції.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости