Темы дня:

На Чернігівщині відкрили міст через Снов

На Чернігівщині відкрили міст через Снов

Новий міст через річку Снов на Чернігівщині забезпечить пряме сполучення обласного центру з північними громадами – Новгород-Сіверським, Сосницею та Меною”

На Чернігівщині відкрили один із наданих французькою гуманітарною місією міст. Це міст через річку Снов, який забезпечить пряме сполучення Чернігова з північними громадами, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

“Новий міст через річку Снов на Чернігівщині забезпечить пряме сполучення обласного центру з північними громадами – Новгород-Сіверським, Сосницею та Меною”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві повідомляють, що міст через Снов – третій і найбільший із наданих Україні французькою гуманітарною місією (CDCS). Збірна металева конструкція була виготовлена за наданими параметрами у Франції, там же на неї одразу нанесли шар дорожнього покриття.

Підготовчі роботи з монтажу мосту розпочалися взимку. Будівельники відремонтували під’їзні шляхи до нього, встановили засоби для безпеки дорожнього руху, металеве барʼєрне огородження, знаки, нанесли розмітку.

У міністерстві зауважують, що тепер з північних громад немає потреби їхати 100 км в об’їзд.

Раніше повідомлялося, що на Чернігівщині відкрили один з найбільших мостів.

Нагадаємо, на Київщині відновили міст через річку Ірпінь.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости