Лунін зіграв черговий “сухий” матч за “Реал” та допоміг команді перемогти

Українець здійснив гарний сейв.

Воротар збірної України Андрій Лунін взяв участь у переможному матчі мадридського “Реала” у 31-му турі Ла Ліги.

Мадридці на виїзді зустрічалися з “Мальоркою” і здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Чуамені на 48-й хвилині.

Лунін провів на полі весь матч і здійснив два сейви. Один із них вийшов особливо ефектним – українець відбив дальній удар у дев’ятку воріт.

“Мальорка” – “Реал” – 0:1

Гол: Чуамені, 48

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Для Андрія Луніна це був 14-й поспіль матч у старті. Загалом він провів 26 поєдинків та пропустив 22 голи. Також воротар зіграв свій 12-й “сухий” матч.

“Реал” набрав 78 очок і залишається лідером чемпіонату Іспанії, випереджаючи “Барселону” на вісім пунктів.

Раніше повідомлялося про те, що УЄФА включив сейв Луніна в добірку найкращих за підсумками перших матчів чвертьфіналу ЛЧ.