Чотири українські футболісти зіграли один проти одного у двох матчах АПЛ

Українці зустрілися у очних поєдинках своїх клубів.

У неділю, 17 вересня, в рамках 5-го туру англійської Прем’єр-ліги відбулося два матчі, в яких взяли участь чотири українські футболісти.

У поєдинку “Борнмут” – “Челсі” у стартових складах англійських команд вийшли захисник Ілля Забарний та вінгер Михайло Мудрик.

Зустріч завершилася безгольовою нічиєю, в якій Забарний за “Борнмут” провів повний поєдинок, а Мудрика замінили на 63-й хвилині, відзначившись жовтою карткою.

Для Забарного це п’ятий матч поспіль цього сезону зі старту, а Мудрик уперше в поточній кампанії розпочав гру не з лави запасних.

У вечірньому поєдинку “Евертон” – “Арсенал” на англійському газоні у стартовому складі вийшли Віталій Міколенко та Олександр Зінченко. Захисник “ірисок” зіграв повний матч, а Зінченка було замінено на 80-й хвилині. Сама зустріч завершилася мінімальною перемогою лондонців із рахунком 1:0.

Цей матч став дебютним для Миколенка цього сезону АПЛ, а у Зінченка чотири появи на полі.

Раніше повідомлялося про те, що “Арсенал” має намір підписати новий контракт із Зінченком.