Темы дня:

З’явилася інформація ДСНС про трагедію у Броварах

З’явилася інформація ДСНС про трагедію у Броварах

Внаслідок надзвичайної ситуації, станом на 11 годину, загинули 15 людей, з них троє дітей.

ДСНС опублікувала офіційну інформацію про надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною катастрофою у Київській області.

“18 січня о 08:20 у м. Бровари Київської області внаслідок падіння вертольота ДСНС ЄС-225 (бортовий номер 54) сталося пошкодження будівлі ДНЗ з подальшим займанням, скління у чотирнадцятиповерховому житловому будинку та трьох легкових автомобілів. О 09:06 пожежа у будівлі локалізовано на площі 500 м кв, а о 09:28 – ліквідована”, – повідомляють у ДСНС.

Повідомляється, що на борту вертольота перебували дев’ятеро людей: шість осіб оперативної групи МВС, включаючи керівництво Міністерства внутрішніх справ, а також троє членів екіпажу ДСНС.

“Внаслідок надзвичайної ситуації, станом на 11 годину, загинули 15 осіб, з них троє дітей. Травмовано 25 осіб (з них 15 дорослих та 10 дітей), вони госпіталізовані (інформація уточнюється). До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від ДСНС залучено 127 осіб та 30 од. техніки. На місці події працюють психологи ДСНС”, – йдеться в офіційному повідомленні.

У ДСНС додали, що вертоліт ДСНС ЄС-225 (бортовий номер 54) неодноразово залучався до виконання завдань із транспортування особового складу до місць виникнення надзвичайних ситуацій. Серед авіаційних суден системи МВС цей борт найчастіше використовувався з огляду на можливість одночасно перевозити достатню кількість людей. Екіпаж судна був підготовлений для виконання завдань за складних умов, мав необхідну кількість годин нальотів саме на вертольотах ЄС-225.

На місці надзвичайної ситуації працює мобільна оперативна група апарату ДСНС, зазначають у прес-службі відомства.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости