Темы дня:

ЗСУ підуть у наступ без західних літаків

ЗСУ підуть у наступ без західних літаків

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що контрнаступ ЗСУ розпочнеться без західних бойових літаків.

Для контрнаступу Україна використовуватиме вже наявну зброю і не чекатиме на постачання західних бойових літаків. Про це на брифінгу в Media Center Ukraine – Odesa заявив міністр оборони Олексій Резніков.

“Для контрнаступу, звичайно, важливе панування в повітрі, але ми використовуватимемо ту зброю, яка є зараз. Це зброя, яка залишилася з радянських часів, і ту, яку надали і продовжують надавати партнери”, – сказав він.
За словами глави Міноборони, це не лише танки, це й броньовані машини різних типів, на яких зараз навчаються українські військові на полігонах у Європі.
Резніков зазначив, що бойових літаків не вистачає для системи протиповітряної оборони. Отримання ж Україною сучасних бойових літаків він вважає питанням часу.
За словами міністра, крім часу на прийняття партнерами рішення щодо передачі винищувачів знадобиться ще й час для навчання пілотів та інженерів, які обслуговують техніку.
“Тому я вважаю, що отримання бойових літаків та опція найближчого контрнаступу будуть розділені за часом”, – наголосив Резніков.
Міністр оборони також спростував інформацію щодо домовленостей щодо отримання Україною французьких літаків Mirage.
“Дані новини, на жаль, не відповідають дійсності. Хоча це і хороша матеріалізація ідеї, але не можу підтвердити, що “міражі” передані Україні”, – сказав Резніков.
Нагадаємо, раніше міністр оборони заявив, що вдалий наступ української армії залежить від трьох чинників.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости