Темы дня:

Зеленський встановив на 9 травня нове свято

9 травня в Україні відзначатимуть День Європи, 8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Президент Володиир Зеленський підписав указ, який запроваджує в Україні святкування Дня Європи 9 травня. Про це він сказав під час відеозвернення.
Також глава держави подав до Верховної Ради законопроект, яким пропонує зробити 8 травня Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
“Ми повертаємо нашій державі чесну історію без ідеологічних домішок. Саме 8 травня більшість народів світу згадує велич перемоги над нацизмом. Саме 8 травня світ вшановує памʼять усіх, чиї життя забрала та війна. Саме 8 травня набрав чинності Акт про беззастережну капітуляцію Вермахту”, – зазначив Зеленський.
Президент наголосив, що Україна ніколи не забуде про внесок свого народу в перемогу над нацизмом, і не дасть збрехати, що перемога могла відбутись і без участі якоїсь країни або народу.
“Багато років тому на нашому континенті була встановлена традиція святкування саме 9 травня Дня Європи – для відзначення досягнутих миру та єдності. Сьогодні єдність на нашому континенті наближає нас до відзначення першого дня нашого миру. І правильно буде разом з усією вільною Європою відзначати День Європи”, – підкреслив Зеленський.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости