Темы дня:

Зеленський: Терористи готують нові удари

Зеленський: Терористи готують нові удари

Президент України закликав громадян бути готовими, що наступного тижня окупанти знову намагатимуться знищити нашу енергосистему.

Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 27 листопада попередив українців, що наступного тижня можливі нові удари окупантів по об’єктах критичної інфраструктури.
“Ми розуміємо, що терористи готують нові удари і поки що у них є ракети – вони не заспокояться. Але наша здатність допомагати один одному і піклуватися про тих, кому найскладніше – про людей похилого віку, про родини з дітьми, про тих, у кого війна забрала дім та рідних… – наша взаємодопомога є одним із елементів захисту від терору та нашою силою”, – сказав Зеленський.
Він також зазначив, що тиждень, що починається, може бути таким же складним, як і той, що минає.
“Після масованого удару терористів минулої середи день у день ми відновлювали генерацію та постачання електрики. Станом на сьогодні в більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки. Ситуація енергетиками контролюється. І я дякую за це тисячам людей, які по всій країні працювали цілодобово, щоб повернути світло, повернути людям воду, повернути нам з вами тепло та зв’язок”, – сказав президент.
Також він попередив, що наступний тиждень може бути не менш складним.
“Наші сили оборони готуються. Вся держава готується. Усі сценарії розробляємо, зокрема із партнерами. І має бути готова наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги тих, кому ви можете допомогти. Будь ласка, на тижні враховуйте сигнали повітряної тривоги”, – заявив Зеленський.
Він сказав, що всі разом і допомагаючи одне одному – ми пройдемо і цей виклик війни, цю зиму, цю спробу Росії використати холод проти людей.
“Робимо і робитимемо все можливе, щоб зміцнити нашу оборону. Робимо і робитимемо все, щоб притягнути Росію до відповідальності за терористичну війну”, – резюмував глава держави.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости