Темы дня:

Зеленський розповів, якою має бути перемога

Зеленський розповів, якою має бути перемога

Віра українців у себе і єдність усіх разом у державі мають гарантувати збереження державності України, зазначив президент.

Перемога України у нинішній війні з Росією має бути такою, щоб будь-які спроби країни-агресора повернутися на нашу територію не йшли далі хворої фантазії тих, хто виношує подібні плани. Про це сказав президент Володимир Зеленський, виступаючи в Києві з нагоди Дня української державності в п’ятницю, 28 липня.

“Ми не віримо, що Росія не захоче повернутися з агресією навіть після того, як ми виженемо окупантів з усієї нашої землі. Але перемога України може й має бути такою, щоб будь-які спроби ворога повернутися не йшли далі хворої фантазії тих божевільних, які виношують такі плани”, – заявив глава держави.

За його словами, “наше бажання перемогти визначило, якою бути Україні далі – сильною, вільною, європейською, чистою від внутрішніх розборок державою, яка цінує свою внутрішню єдність”.

“Перемогти – це підтвердити ціннісні орієнтири, які було закладено ще тоді, за тисячоліття. Це вибір єднання зі світом, вибір бути учасником світової історії, щоб мати право на власну національну історію свого народу, своєї землі, своєї держави. Це вибір бути силою, силою, яка може за себе постояти, інакше Україна не може, інакше Україні не бути”, – сказав президент.

Він зазначив, що “своя державність – це той священний кордон, який захищає націю від неволі, який дає майбутнє, який спалює ворожу техніку, який об’єднує найкраще і який відновлює й оберігає святині”.

“Україну не здолати, бо вас не здолати. Усіх вас, українці, не здолати попри те, що інколи видно в очах наших людей втому, яку розуміємо, але яка не заволоділа і, впевнений, не заволодіє ніколи Україною. Ця втома стане тільки пальним, яке прискорить нас, прискорить наш рух до національної мети, до перемоги”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 28 липня, українці вдруге відзначають День Державності. Свято започаткував президент Володимир Зеленський під час урочистих заходів до 30-ї річниці Незалежності України, а вперше його відзначили минулого року.

Визначальною є дата святкування – 28 липня, адже цього дня також відзначається День хрещення Київської Русі, який так само збігається з церковним Днем вшанування пам’яті рівноапостольного Князя Володимира Великого. Саме в цьому співпадінні криється сенс Дня Державності.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости