Темы дня:

Зеленський розповів про значення нових літаків

Президент наголосив, що в Україні роблять все можливе, щоб скоротити час до появи в українському небі нових потужних літаків з українськими пілотами.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні розповів про чергові кроки у зміцненні системи протиповітряної оборони країни.

“Провів сьогодні перше засідання Ставки після всіх важливих візитів, зустрічей і рішень – оборонних рішень, над якими ми працювали доволі довго, і ось отримуємо їх у взаємодії з партнерами. Передусім це стосується авіаційної коаліції – коаліції сучасних винищувачів для України. Робимо все, щоб скоротити час до результату, до появи в українському небі нових і потужних літаків з українськими пілотами. Зрозуміло, що цей глобальний крок дозволить розширити наші оборонні можливості. Бо лише з потужними літаками система протиповітряної оборони стає повноцінною”, – підкреслив Зеленський.

Президент наголосив і на іншому аспекті появи F16 в Україні.

“А з іншого боку, перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія через її ж агресію лише втрачатиме – буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою. Це буде сигнал, що російський терор програв, а наш світ, який заснований на повазі до незалежних націй і до права народів самим обирати свій шлях, – вистояв”, – переконаний Зеленський.

Він наголосив, що Україна підготує всю необхідну базу, щоб такий авіаційний перехід відбувся максимально швидко й ефективно.

“Наші воїни вже довели, що можуть оволодіти сучасною зброєю так результативно, як від нас навіть не очікували. Із літаками, я впевнений, буде так само успішно. Головне – швидкість тренування і постачання, тобто час, який мине між рішеннями і реальним захистом нашого неба”, – сказав президент.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости