Темы дня:

Зеленський про переговори з Путіним: Він неадекватний

Зеленський про переговори з Путіним: Він неадекватний

Україна намагалася провести переговори із Росією ще до вторгнення, але Кремль відмовлявся. Наразі ситуація дзеркально змінилася.

Україна не може вести переговори із нинішнім керівництвом Росії, оскільки це неможливо робити з неадекватними людьми. Так президент України Володимир Зеленський пояснив в інтерв’ю німецькій телекомпанії ZDF відмову від переговорів.
Він нагадав, що ще до вторгнення кілька разів намагався поговорити із президентом РФ Володимиром Путіним, але він відмовлявся. А після переговорів росіяни схотіли переговорів.
Зеленський зазначив, що Путін говорить про переговори, а війська РФ випускають 100 ракет по Україні.
“Він (Путін) неадекватний, він не розуміє, що навпаки, він нас об’єднує. Мало того, він або не хоче жодних діалогів між нашими країнами, або не розуміє, що з кожним їхнім ракетним ударом шанси на переговори зникають, випаровуються. Він для нашої країни сьогодні – це об’єднаний образ терориста, з яким ніхто не хоче говорити. Про що говорити? Як країна, яка виступає за мир, ми говоримо: “Так, ми з Росією говоритимемо, звичайно, але з іншою особою вже… Хтось з’явиться”, – сказав Зеленський.
Президент додав, що європейські лідери також мають зрозуміти, що переговори з Путіним неможливі.
“Він (Путін) погрожує всім нам ядерною зброєю… Треба чітко сказати росіянам: ми не можемо з ним розмовляти (..), ми не хочемо мати справу з терористами”, – сказав він.
На думку Зеленського, “поки людина окупант, має бути повна її ізоляція” – не можна виявляти слабкість, тому що “він буде забирати (території) потроху”.
Президент вважає, що Путін може закінчити війну та спробувати зберегти своє життя, відійшовши на свою територію, “історично поставити паузу”.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости