Темы дня:

Зеленський підбив підсумки ракетної атаки по Україні

Роботи з відновлення на місцях влучення російських ракет йдуть повним ходом. Черговий теракт РФ не залякає українців, а лише ще більше об’єднає та переконає, що терористів треба знешкоджувати.

Президент Володимир Зеленський увечері в понеділок, 10 жовтня, записав відеозвернення на перехресті вулиці Володимирської та бульвару Шевченка у Києві, куди вранці російські військові вдарили ракетою. Він розповів про хід відновлювальних робіт на місцях влучення російських ракет.
Як зазначив Зеленський, зараз по всій країні продовжуються відновлювальні роботи об’єктів, які були пошкоджені під час ракетного удару.
“Ми все відновимо. Це лише питання часу. Я поставив завдання всім структурам нашої держави відпрацювати так, щоб відновлення було максимально швидким”, – запевнив Зеленський.
У частині міст та регіонів, де електропостачання було перервано через обстріл, подачу електрики вже відновлено. На цей час:
Харківська область – відновлено подачу енергії на 50%. Енергетикам потрібно кілька годин, щоб відновити електрику для більшості районів.
Полтавська область – відновлено майже скрізь.
Миколаївська, Запорізька, Одеська, Львівська області – підключені. У Хмельницькому – у більшій частині міста світло є.
У деяких містах, у деяких районах ще треба попрацювати, щоб дати людям енергію: Чернігівська, Сумська, Київ та Київська, Тернопільська та Дніпропетровська області.
“На жаль, 12 людей сьогодні загинули від цієї терористичної атаки. Понад 80 поранено або травмовано. Усіх, хто звернувся за допомогою, отримають її… Збройні сили України, наша розвідка, Служба безпеки України та всі, хто залучений до захисту нашої держави, також виконують свої завдання. З 84 російських ракет, які були запущені проти України, 43 збиті. Із 24 російських безпілотників 13 збито.
Він наголосив, що окупанти знову брешуть. Однак їм не вдасться залякати українців, своїми атаками РФ лише ще більше поєднує український народ.
“Лідери терористів кажуть, ніби вони влучили по всіх цілях, які планували. По-перше, брешуть, як завжди. По-друге, брешуть, як завжди. Подивіться будь ласка на їхні реальні цілі. Крім об’єктів енергетики, погляньте на один тільки приклад нашої столиці. Перехрестя в Києві, де я зараз стою… Ось така вам ціль… За 700 метрів звідси – дзвіниця Софійського собору. Москви ще не було, коли він уже стояв… Україну неможливо залякати.Тільки ще більше об’єднати. Україну неможливо зупинити. Тільки ще більше переконати, що терористів треба знешкоджувати”, – додав він.
Зеленський додав, що Київ бачив навали різних чужинців і пережив їх усіх. Він, за словами Зеленського, переживе і це нашестя терористів, у яких “немає історії, немає традиції та культури”.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости