Темы дня:

Зеленський: Перемога України буде!

Зеленський: Перемога України буде!

Президент України подякував партнерам за сьогоднішній Рамштайн, а особливо міністру оборони США Остіну за дуже чіткі, недвозначні й потужні заяви.

У вечірньому відеозверненні до народу 18 липня президент України Володимир Зеленський розповів про засідання Ставки і подякував партнерам за сьогоднішній Рамштайн.

“Провів засідання Ставки. Основні питання – це захист наших портів і продовження продовольчого експорту морем. Це стратегічно важливе питання, і не лише для нашої держави. Розробляємо варіанти дій, домовленостей для того, щоб зберегти і українську глобальну роль гаранта продовольчої безпеки, і наші морські виходи на світовий ринок, і робочі місця для українців у портах та аграрній індустрії. Ми боремось і за світову безпеку, і за нашого українського фермера”, – сказав президент.

На Ставці, як і щоразу, були доповіді військових, розвідки, Служби безпеки, МВС.

“Питання зрозумілі: ситуація на передовій, усі гарячі напрямки, від Купʼянського до Херсонщини, Донецька область, південні райони Запорізької області… Розглянули питання щодо постачання боєприпасів і захисту від російських ракетних та дронових ударів”, – уточнив Зеленський.

Відеозвернення традиційно завершилося словами подяки і впевненості в перемозі України.

“Я дякую всім, хто бореться заради України! Слава всім нашим героям – кожному і кожній, хто воює заради України, хто тренує наших воїнів, хто лікує та відновлює після поранень! Дякую всім у світі, хто допомагає! І дякую всім партнерам за сьогоднішній Рамштайн, а особливо міністру оборони США Остіну за дуже чіткі, недвозначні й потужні заяви. Подолати російську агресію та покарати Росію за терор – це історичне завдання сучасного покоління лідерів світу. І світ виконає це завдання. Перемога України буде!” – сказав президент.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: