Темы дня:

Зеленський озвучив очікування від 10 пакету санкцій

Зеленський озвучив очікування від 10 пакету санкцій

Євросоюз хоче залучити якнайбільше країн до того, аби ізолювати Росію ще більше.

Десятий пакет санкцій Євросоюзу проти Росії має обмежити можливості агресора виробляти ракети, вплинути на його ядерну галузь та енергетику. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції із президентом Євроради Шарлем Мішелем у Києві у четвер, 19 січня.
“Санкції проти Росії суттєво зменшують потенціал держави-терориста і мають залишитися одним із ключових захисних інструментів Європи та світу. І тому застосування нових санкцій, на які ми так очікуємо, дуже важливо, щоб санкції були потужні, предметні. І сила цих санкцій має бути такою, яка здатна зупиняти агресію і щоб Росія, найголовніше, не могла адаптуватися до тих чи інших санкцій”, – заявив Зеленський.
За його словами, сьогодні обговорювалися конкретні рішення, які можуть посилити тиск на Росію та її спільників, зокрема на Іран, який продовжує постачати їй дрони для терору.
Зеленський вважає, що “настав час для санкцій проти російської ядерної галузі, проти всіх її галузей, організацій, проти всіх суб’єктів, які працюють на російську ракетну програму, а також нових кроків в енергетиці, включаючи ембарго на російські енергоносії”.
“Європа має достатню силу, щоб залишити державу-терориста без такого потужного ресурсу для її агресії”, – наголосив він.
Своєю чергою, Шарль Мішель підтвердив, що ЄС розпочав консультації щодо десятого пакету санкцій і хоче залучити якнайбільше країн до того, щоб ізолювати Росію ще більше.
“Ми вирішили особливо ввести санкції на енергетичну сферу. Звичайно, після дев’яти пакетів санкцій потрібен новий десятий пакет, і нам потрібно подивитися, в яких секторах ми можемо ввести санкції”, – зазначив Мішель.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости