Темы дня:

Зеленський: Домовляємося про ППО з п’ятьма країнами

Зеленський: Домовляємося про ППО з п’ятьма країнами

Україна чекає на постачання систем ППО та ПРО з Німеччини та США, а також веде переговори з Італією, Францією та Ізраїлем.

Україна продовжує переговори з низкою країн щодо постачання систем протиповітряної та протиракетної оборони. Про це розповів президент Володимир Зеленський на брифінгу із президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйєн у Києві у четвер, 15 вересня.

“ППО та ПРО – це для нас пріоритет. Ми почали розмови, і є позитивний результат щодо постачання NASAMS та IRIS-T. Від Німеччини ми очікуємо кілька систем, поки не отримали жодної. Так само, як і від США. Але, тим щонайменше, це частково закриває питання дефіциту систем ППО”, – сказав він.
За його словами, переговори щодо ППО йдуть і з іншими країнами.
“Окрім цього, ми налаштовані працювати ще й з Францією, з Італією. Я також налаштований і поки що не отримав позитивної реакції від Ізраїлю… Держав, які можуть нам з вами гарантувати закриття неба з погляду ППО, не так багато. Тому навколо цих п’ятьох держав і треба вирішувати це питання”, – уточнив Зеленський.
Президент наголосив, що затримка з постачаннями систем ППО – це життя українців.
“Але Німеччина не винна в тому, що Росія ракетами б’є по Україні. Винна в цьому тільки Росія. Це теж потрібно розуміти”, – додав він.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: