Темы дня:

Західноафриканські країни розгортають війська для введення в Нігер

Західноафриканські країни розгортають війська для введення в Нігер

Застосування військової сили для врегулювання ситуації в Нігері розглядається як “крайній захід”.

Лідери держав-учасниць Економічного співтовариства країн Західної Африки ухвалили рішення розгорнути свої війська з метою відновлення конституційного порядку в Нігері. Про це йдеться у комюніке за результатами саміту ЕКОВАС, що відбувся в нігерійській столиці Абуджі.
“Було прийнято рішення віддати наказ про розгортання Сил постійної готовності ЕКОВАС з метою відновлення конституційного порядку в Республіці Нігер”, – наголошується в документі.
Водночас у наступному пункті комюніке вказується на рішення “підкреслити свою незмінну відданість відновленню конституційного порядку мирними засобами”.
Також ЕКОВАС закликав країни та інституції, в тому числі ООН та Африканський союз, підтримати зусилля із забезпечення швидкого відновлення конституційного порядку в Нігері.
Нагадаємо, 26 липня частина службовців президентської гвардії Нігера виступила проти президента Мохамеда Базума. Його схопили та усунули від влади. Новим лідером країни було оголошено армійського генерала Абдурахмана Тчіані. Путчисти також призначили свого прем’єр-міністра.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: