Темы дня:

Японія ввела додаткові санкції проти РФ, пов’язані з хімічною зброєю

Японія ввела додаткові санкції проти РФ, пов’язані з хімічною зброєю

В уряді Японії заявили про стурбованість можливим застосуванням Росією ядерної зброї.

Японія вирішила заборонити експорт до Росії товарів, пов’язаних з хімічною зброєю, пише Reuters. Зокрема, генсекретар Кабінету міністрів Японії Хірокадзу Мацуно заявив, що таке рішення було прийняте в рамках додаткових санкцій проти РФ, введених через вторгнення до України.

Згідно з заявою уряду, опублікованою після засідання Кабінету міністрів, Японія також додала 21 російську організацію, таку як наукова лабораторія, до списку діючих заборон на експорт.

«Японія глибоко стурбована можливістю використання ядерної зброї під час вторгнення Росії в Україну», – сказав Мацуно під час брифінгу для ЗМІ

Він також додав, що Японія продовжуватиме працювати з міжнародною спільнотою щодо підтримки України та санкцій проти Росії.

Нагадаємо, в липні Японія розширила санкції проти РФ. Нові обмеження передбачають заборону на імпорт російського золота. Крім цього, японським компаніям заборонено надавати РФ послуги з аудиту, консалтингу та бухобліку. Також влада країни внесла до списку санкцій 57 громадян Росії і п’ять фізичних осіб, «причетних до дестабілізації на сході України».

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости