Темы дня:

Хей: Усик – дрібний чоловік, який б’ється з велетнями

Хей: Усик – дрібний чоловік, який б’ється з велетнями

Колишній чемпіон світу прокоментував майбутній бій між чемпіоном світу та претендентом.

Олександр Усик робить у ринзі нелюдські речі. Так вважає колишній чемпіон світу Девід Хей. За його словами, український боксер перемагає своїх суперників попри програш у габаритах, що є дивним для боксу.

Окрім того, Хей попередив свого співвітчизника Даніеля Дюбуа. На думку екс-чемпіона британцю доведеться дуже важко у Польщі.

“Дюбуа доведеться виступати у дуже вороже настроєній обстановці, де буде 40 тисяч українців. Шалених українців, які потребують Усика, для яких він – наче маяк надії.

В Україні ніколи не було крутіших героїв. Адже Усик – чоловік невеликого зросту. Навіть коли великими зірками були Віталій та Володимир Кличко, це було трохи не те. Адже вони все ж таки були здоровяками в рингу і завжди мали фізичну перевагу над опонентами.

А ось в Усика цього немає. Це дрібний чоловік, який б’ється з велетнями – це приваблює в ньому. Адже він розміром, як звичайний мужик, наприклад, як я.

Усик – людина звичайних розмірів, яка робить у рингу нелюдські речі, борючись з гігантами. Це просто нереальні речі. У нього за спиною величезна підтримка України та всього світу”, – сказав Хей TNT Sports Boxing.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: