Темы дня:

ВРП дала дозвіл на арешт судді з Одеси, яку спіймали на хабарі

ВРП дала дозвіл на арешт судді з Одеси, яку спіймали на хабарі

Сама ж суддя, яку затримали на гарячому, визнає свою вину.

Вища рада правосуддя на засідання 10 квітня задовольнила подання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та надала згоду на утримання під вартою судді Київського районного суду міста Одеси Людмили Салтан, яку у березні цього року викрили на одержанні 4 тис. дол. США хабаря.

ВРП одноголосно визнала обґрунтованими доводи подання САП та надала згоду на утримання судді під вартою.

«Мотиви, наведені у поданні, є обґрунтованими, підтверджуються наданими Раді матеріалами, які містять конкретні факти і докази, що можуть свідчити про вчинення суддею суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України. Подання відповідає вимогам закону, містить обґрунтування необхідності застосування до судді такого запобіжного заходу, як утримання під вартою», – йдеться у заяві ВРП.

29 березня 2023 року НАБУ та САП оголосили підозру судді Людмилі Салтан за частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України. За даними слідства вона вимагала та отримала хабаря за ухвалення позитивного рішення у цивільній справі на користь громадянина.

При цьому як стало відомо під час засідання ВРП, суддя Салтан визнає свою вину.

Нагадаємо, минулого тижня Вища рада правосуддя відмовилась відсторонити від суддівської практики суддю Печерського районного суду Тетяну Ільєву, яку підозрюють у зловживанні владою та внесенні службовою особою до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: