Темы дня:

Великобританія може передати Україні гелікоптери Apache – ЗМ

Великобританія може передати Україні гелікоптери Apache – ЗМ

Гелікоптери Apache посилять боротьбу країни проти російських загарбників, яка триває вже 11-й місяць.

Британія має намір передати Україні не лише танки Challenger 2, а й ударні гелікоптери Apache AH64 Е. Про це у суботу, 14 січня пише Mirror.
Високопоставлене джерело в оборонній сфері країни повідомило, що передача гелікоптерів планується після того, як Україна отримає танки Challenger 2.
“Apache змінить правила гри. Танки прибудуть першими, і знадобиться деякий час, перш ніж можна буде розгорнути гелікоптери. Інші члени НАТО наслідуватимуть цей приклад”, – заявило джерело.
Зазначається, що гелікоптери Apache AH64 E можуть бути озброєні до 16 протитанкових снарядів Hellfire, 76 70-мм ракет Hydra та 30-мм ланцюговою гарматою.
“Це означає, що чотири Apache можуть за лічені секунди знищити цілий полк із 70 танків”, – пише видання.
Передбачається, що українські пілоти навчатимуться у Великій Британії, а база технічного обслуговування гелікоптерів буде створена в сусідній країні, наприклад, у Польщі.
Зазначимо, прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак підтвердив, що Великобританія прагне посилити підтримку Україні, зокрема шляхом надання танків Challenger 2 та додаткових артилерійських систем під час телефонної розмови з Президентом України Володимиром Зеленським.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости