Темы дня:

Україна збільшить імпорт електроенергії з ЄС

Україна збільшить імпорт електроенергії з ЄС

Тепер Україна зможе імпортувати до 700 МВт електроенергії будь-коли, зазначили в Укренерго.

Європейське енергооб’єднання ENTSO-E ухвалило рішення щодо збільшення технічної можливості імпорту електроенергії в Україну. Про це повідомляє Укренерго у четвер, 16 лютого.

У компанії нагадали, що після перших масованих атак Росії на енергетичну інфраструктуру Україна припинила експорт електроенергії до Європи. Натомість тепер відбувається імпорт електроенергії, який при втраті генерації на електростанціях внаслідок російських обстрілів дозволяє зменшити дефіцит потужності та відповідно зменшити обсяги обмежень.

Тепер Україна зможе імпортувати до 700 МВт у будь-який час. До цього максимально можливий імпорт із Європи становив 700 МВт на ніч і 600 МВт на інші години доби.

“Це результат нашої спільної роботи з європейськими колегами, які глибоко розуміють важливість імпорту для енергосистеми України та надають нам всебічну підтримку у цьому напрямку. Ми будемо і надалі працювати над розширенням технічних можливостей для комерційного обміну між Україною та Європою. Наразі йде оцінка можливості подальшого збільшення лімітів комерційного обміну”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 січня Україна імпортує електроенергію. При цьому можливі обсяги імпорту залежать від ситуації з ремонтами в енергосистемі.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости