Темы дня:

Україна накопичила 13 мільярдів кубометрів газу

Україна накопичила 13 мільярдів кубометрів газу

Кабмін поставив завдання закачати на зиму 19 млрд кубометрів газу, без додаткового імпорту це завдання виконати неможливо.

Станом на кінець серпня Україна накопичила 13 млрд кубометрів газу, повідомив голова Оператора ГТС України Сергій Макогон в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, опублікованому в середу, 31 серпня.

“Зараз у ПСГ 13 млрд кубометрів газу. До 15 жовтня за прогнозними розрахунками буде близько 14,4 млрд кубометрів газу. З такими запасами реально пройти помірну зиму, оскільки на сьогоднішній день споживання газу значно скоротилося”, – сказав він.

При цьому він зазначив, що фактор військової загрози підвищує ризики стабільного проходження опалювального сезону, тому додаткові обсяги імпорту будуть доцільними.

“Як оператор ГТС ми можемо запевнити, що транспортні маршрути для прийому газу з Польщі, Словаччини та Угорщини готові до імпорту обсягом 54 млн кубометрів на добу. Сподіваємося, колеги з Нафтогазу зможуть скористатися цими можливостями для закупівлі газу”, – сказав Макогон.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости