Темы дня:

Україна може перемогти вже у 2023 – Зеленський

Президент відкинув будь-які твердження про необов’язковість перемоги України чи допустимість часткової перемоги.

Президент Володимир Зеленський вважає, що Україна може перемогти у війні з Росією вже 2023 року.
“Я дуже вірю, що ми зможемо перемогти у 2023 році. Не все залежить від нас, але при цьому все залежить від нас. Нам не можна втратити нашу міцність. Будемо її втрачати – війна буде довшою. Ми все одно переможемо. Швидкість залежить від двох головних речей – наша міцність всередині, номер один. Наша міцність зовні, це допомога наших партнерів. І там, і там ми спроможні перемогти цього року. Але і там, і там може бути уповільнення в процесах, і тоді це буде більш довгий шлях, але він точно до перемоги”, – заявив Зеленський під час спільної з Борисом Джонсоном зустрічі зі студентами та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Президент також відкинув будь-які твердження про необов’язковість перемоги України або допустимість часткової перемоги.
У свою чергу, екс-прем’єр Великобританії Джонсон заявив, що друзі України допоможуть “якнайшвидше закінчити цю війну у 2023 році”.
“Бо це буде краще для світу – щоб не гинули люди, і це буде краще для України і, чесно кажучи, для російського народу теж. Давайте закінчимо вже це”, – наголосив він.
За словами Джонсона, для завершення війни насамперед потрібно якнайшвидше надати Україні всю необхідну зброю.
“Це означає, що треба надати танки. Я гордий, що ми – перша країна, яка надішле танки “Челенджер”, і ми чекаємо на танки від інших країн. Ми хочемо отримати літаки для народу України, і нам треба більш досконале обладнання, озброєння всіх видів, які дозволять вам захистити свою країну”, – сказав колишній прем’єр Великобританії.
Він також наголосив, що наявність сучасної зброї в української армії не призведе до ескалації, адже Росія і так використовує на українській території всі засоби, які вона має.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости