Темы дня:

У Києві покращилася ситуація з електропостачанням

У Києві покращилася ситуація з електропостачанням

Найскладніша ситуація зараз склалася на Куренівці та в Оболонському районі, зазначив Сергій Коваленко.

Ситуація з електропостачанням у Києві покращала, особливо на лівому березі столиці. Про це повідомив гендиректор електропостачальної компанії Yasno Сергій Коваленко у Facebook увечері у четвер, 22 грудня.

“Сьогодні в Києві стало трохи краще. Розподіл такий: лівий берег столиці – дуже близький до графіків. На правому ситуація трохи гірша, ніж на лівому. Але краще, ніж учора. Куренівці та Оболоні поки що нелегко. Цим районам поки що подається менше електроенергії”, – написав він.
За його словами, завдяки тимчасовим схемам вдалося заживити будинки, які від часу останніх обстрілів були без електропостачання: “їм мали подати хоча б кілька годин світла”. Також ремонтні бригади продовжують відновлювальні роботи.
“Я дуже вдячний тим, хто віддано повертає світло в наші будинки і тримає енергетичний фронт. Пишаюся мати таких колег, пишаюся бути причетним до енергетичної галузі. Ми не дамо ворогові жодного шансу погасити Україну! З днем енергетика!”, – резюмував Коваленко.
Нагадаємо, 22 грудня в енергосистемі України зберігається дефіцит. У всіх областях діють ліміти споживання, перевищення яких призводить до аварійних відключень, зазначили в Укренерго.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: