Темы дня:

У “ДНР” і Херсоні терміново хочуть “референдум”

У “ДНР” і Херсоні терміново хочуть “референдум”

Процес так званого “приєднання” окупованих територій України до Росії набув нового імпульсу.

Зрадники та колаборанти у “ДНР” та тимчасово окупованій частині Херсонської області України виступили за якнайшвидше проведення референдуму про приєднання до Росії. Про це повідомляють російські ЗМІ ввечері у понеділок, 19 вересня.

Так, у “ДНР” так звана “громадська палата” звернулася до глави “республіки” Дениса Пушиліна та “народної ради” з проханням негайно провести такий “референдум”.
“Ми хочемо, щоб між нами та Україною пролягав кордон Російської Федерації. Ми хочемо знову стати частиною однієї великої батьківщини – Росії. Народ Донбасу це заслужив”, – йдеться у зверненні.
У свою чергу так званий “заступник голови військово-цивільної адміністрації” Херсонської області Кирило Стремоусов заявив, що жителі регіону “готові йти на референдум” і щоб “швидше було самовизначення”.
Раніше в понеділок зі схожим зверненням про “референдум” виступили у “ЛНР”. У Луганську впевнені, що “жителі республіки підтримають ініціативу”.
Зазначимо, раніше в Луганську, як і в Донецьку, заявляли, що “реферндум” про “вступ” до РФ проведуть після повного захоплення Луганської та Донецької областей, чого майже за сім місяців війни так і не сталося.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости