Темы дня:

Туреччина зобов’язалася допомогти Україні після війни

Туреччина зобов’язалася допомогти Україні після війни

Між країнами підписано меморандум про повоєнне відновлення української інфраструктури.

Україна і Туреччина підписали меморандум про повоєнне відновлення України. Документ підписано у Львові у четвер, 18 серпня, у присутності президента України Володимира Зеленського і президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана.
Від України документ підписав міністр інфраструктури Олександр Кубраков, від Туреччини – міністр торгівлі Мехмет Муш.
“Туреччина – наш стратегічний союзник. Ми вдячні турецьким партнерам за готовність до співпраці у відновленні зруйнованої Росією інфраструктури. Турецький бізнес має великий досвід у будівництві доріг і мостів, зокрема Запорізького і Кременчуцького мостів, і зарекомендував себе як надійний партнер. Тому розраховуємо, що вже незабаром вийдемо на конкретні практичні результати спільного відновлення”, – сказав Кубраков.
Передбачається, що турецькі державні і бізнес-структури можуть розвивати конкретні проекти відновлення, а також надавати консультаційну і технічну допомогу.
Одним із перших проектів може бути відновлення мосту у селі Романівка Київської області, що сполучає міста Бучу й Ірпінь із Києвом.
Найближчим часом буде створено спільну українсько-турецьку робочу групу з питань відновлення, у рамках якої будуть опрацьовані механізми залучення турецьких інвестицій у конкретні проекти, йдеться в повідомленні.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости