Темы дня:

Туреччина готова відкрити коридор для поранених

Туреччина готова відкрити коридор для поранених

Відкрити спеціальний гуманітарний коридор запропонував представник міністерства закордонних справ Туреччини Мартін Шефер, а президент країни Реджеп Таіп Ердоган підтримав цю ініціативу.

Президент Туреччини Реджеп Таіп Ердоган заявив про готовність відкрити гуманітарний коридор для поранених у результаті бойових дій. Таку ідею він озвучив у середу, 11 січня, на Міжнародній конференції омбудсменів.
Пропонується поранених із різних країн світу, зокрема з України, транспортувати на лікування до Туреччини. Відкрити спеціальний гуманітарний коридор запропонував представник міністерства закордонних справ Туреччини Мартін Шефер, а Ердоган підтримав цю ініціативу.
“Ми готові до цього. Не тільки з України та Росії, а й із Сирії, Азербайджану, Лівії ми доставляємо поранених до лікарень, лікуємо їх та повертаємо. Ми продовжуватимемо це робити в майбутньому”, – сказав Реджеп Ердоган.
Зараз у Туреччині перебувають п’ять звільнених із полону командирів з Азовсталі – Сергій Волинський, Святослав Паламар, Денис Прокопенко, Олег Хоменко та Денис Шлег. За словами президента України Володимира Зеленського, вони там будуть до кінця війни.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости