Темы дня:

Трамп обіцяє завершити війну в Україні за 24 години

Трамп обіцяє завершити війну в Україні за 24 години

Трамп заявив, що президент Росії Володимир Путін почав стягувати війська до кордонів України після “катастрофи” з його вигнанням із Білого дому – тобто з його програшем на виборах.

Екс-президент США та ймовірний кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп пообіцяв своїм виборцям завершити війну в Україні за 24 години після свого обрання на другий президентський термін.

На своєму першому передвиборчому мітингу перед прихильниками в Техасі в суботу Трамп заявив, що президент Росії Володимир Путін почав стягувати війська до кордонів України після “катастрофи” з його вигнанням із Білого дому – тобто з його програшем на виборах.

Він звинуватив адміністрацію президента Джо Байдена у тому, що вона навіть не намагається вести переговори з президентом Путіним.

“Не є збігом те, що “глибинна держава” (конспірологічний термін, згідно з яким у США існує скоординована таємна група, яка впливає на державну політику), переслідує мене навіть більше, відколи я пообіцяв закінчити війну в Україні”, – сказав Трамп.

Він заявив, що може закінчити війну “дуже швидко”, як тільки його оберуть президентом.

“Коли я говорю так, я збираюся досягти врегулювання дуже швидко… У мене буде врегулювання протягом 24 годин. Стоячи перед вами сьогодні, я – єдиний кандидат, який може дати таку обіцянку. Я заваджу Третій світовій війні, до якої ми наближаємося”, – заявив Трамп.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: